Skontrolujte port

            
                             
            
                
                
            
           

Kontrola dostupnosti a otevřenosti portu podle IP adresy

Kontrola dostupnosti portu vám umožňuje určit úroveň ochrany vašeho počítače před síťovými podvodníky a útoky hackerů. To lze provést pomocí speciálních online služeb se znalostí jedinečného čísla a adresy. Po přístupu na internet obdrží zařízení od poskytovatele osobní IP a stane se známým pod tímto jedinečným číslem. Když znáte výsledek kontroly portu podle IP adresy, je snazší porozumět „slabým“ stránkám používaných sítí a rychle opravit problémy.

Co je to počítačový port

Porty, které určuje skener, se otevírají na vyžádání, když se určitý program chystá komunikovat se vzdálenými servery. V důsledku toho je připojení k němu možné. Každý port má své vyhrazené číslo – můžete ho pouze zkontrolovat. To zajišťuje protokol TCP nebo IP. Pokud se tedy prohlížeč připojí k portu, jehož číslo odpovídá požadované stránce, prohlížeč jako odpověď obdrží zašifrovaná data – tento kód se zobrazí jako webový zdroj. Kontrola dostupnosti portů podle IP je povolena, pokud byla počítači nebo mobilnímu zařízení přiřazena individuální adresa. Tyto informace si můžete ověřit u svého poskytovatele.

Co ukazuje kontrola dostupnosti portu

V důsledku kontroly otevřenosti podle IP adresy se port může ukázat jako:
  • Zavřeno. Označuje, že nyní není možné připojit se k portu přes server, respektive obsah počítače je spolehlivě chráněn před útoky hackerů a síťovými podvodníky. Stav „uzavřeno“ označuje vysoký stupeň důvěrnosti. Pokud chcete, aby byl nepřístupný port otevřený, pak je problém v nesprávné konfiguraci síťového připojení nebo softwaru. V takové situaci se doporučuje zkontrolovat přístupová práva k požadovanému programu.
  • Otevřít. Otevřenost portu indikuje jeho dostupnost pro uživatele internetu a možnost připojit se k němu pomocí vzdáleného serveru. Pokud to není vyžadováno, měli byste zkontrolovat běžící služby – pravděpodobně v tuto chvíli používají port pro přístup k síti. Častým důvodem pro přístupnost je vystavení malwaru. Abyste se vyhnuli úniku osobních informací, navíc prohledejte počítač na přítomnost virů.
Při kontrole portů na serveru je důležité vzít v úvahu: pokud je gadget připojen k síti prostřednictvím směrovače Wi-Fi, výsledky kontroly usnadnění odkazují přímo na směrovač. Otevřenost v rámci podsítí můžete zkontrolovat provedením přesměrování. Tento proces je nastavením routeru, po kterém jsou požadavky uživatelů z internetu přesměrovány na počítače připojené k místní síti. Dostupnost portů můžete zkontrolovat podle IP adresy na vašem zařízení nebo pomocí speciálních programů. Druhá možnost je vhodnější, protože kromě kontroly otevřenosti mnoho bezplatných nástrojů zobrazuje další důležité informace: umístění serveru, rychlost načítání webové stránky, úroveň soukromí, ping atd.

Zkontrolujte port podle IP adresy

Pomocí naší služby rychle zkontrolujete dostupnost portu podle IP online a určíte připravenost webu přijímat připojení. Chcete-li zahájit kontrolu, zadejte adresu do příslušného řádku. Skener neukáže nejen otevřenost a blízkost, ale ani program, který port používá. Naše stránky pracují s verzemi TCP i UDP. Kontrolou dostupnosti portů můžete také zjistit aktuální rychlost internetového připojení, IP adresu konkrétní stránky a geografické údaje serveru. Tyto informace vám pomohou při odstraňování a odstraňování problémů se sítí.             

affiliate program

Partnerský program vám umožňuje získat 10 % ze všech celoživotních plateb od zákazníků, na které jste se obrátili prostřednictvím svého partnerského odkazu.

Abyste se mohli programu zúčastnit, potřebujete
Přilákejte k nám nové zákazníky pomocí doporučujícího odkazu – uživatel, který se zaregistruje pomocí vašeho odkazu, je vám přidělen na celý život a vy dostanete 10 % ze všech jeho plateb.
Odměnu affiliate partnera lze zobrazit na WebMoney, Yumani, Qiwi,
/ Tether USDT (TRC20), Bankovní kartu nebo ji použijte k platbě za jakékoli služby naší služby.

Chcete-li se
Naši partneři již získali
0

Заполните форму

Укажите почту на которую будут отправлены доступы

Заполните форму

Спасибо!
Ваша заявка принята!
В ближайшее время
мы свяжемся с Вами